تعداد دوره‌ها 17
تعداد شماره‌ها 59
تعداد مقالات 511
تعداد نویسندگان 1,005
تعداد مشاهده مقاله 787,940
تعداد دریافت فایل اصل مقاله 400,605
نسبت مشاهده بر مقاله 1541.96
نسبت دریافت فایل بر مقاله 783.96
 
تعداد مقالات ارسال شده 3,888
تعداد مقالات رد شده 3,171
درصد عدم پذیرش 82
تعداد مقالات پذیرفته شده 279
درصد پذیرش 7
زمان پذیرش (روز) 407
تعداد پایگاه های نمایه شده 16
تعداد داوران

 

«فصلنامۀ علمی اندیشه‌های نوین تربیتی» 

بر اساس نظر کمیسیون  نشریات علمی کشور در  وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری، در تاریخ10/8/ 1383، درجة علمی - پژوهشی به شمارة 1068/2910/3 به فصل‌نامة اندیشه‌های نوین‌تربیتی اعطا شد.

به وب سایت  اندیشه‌های نوین تربیتی خوش آمدید

فصلنامۀ علمی اندیشه‌های نوین تربیتی دانشگاه الزهراء(س) در زمینۀ اشاعه و گسترش دانش علوم تربیتی و انتشاریافته‌ها و نظریات جدید با انجمن روان‌شناسی تربیتی ایران تفاهم‌نامۀ همکاری منعقد نموده است.

فصلنامۀ اندیشه‌های نوین تربیتی، یک نشریه علمی با دسترسی آزاد است. فایل تمام متن مقالات به صورت Pdf در سایت نشریه قرار گرفته و مراجعه‌کنندگان می‌توانند به صورت رایگان آن را دانلود نمایند.

نشریه اندیشه‌های نوین تربیتی از منشور اخلاقی COPE تبعیت می‌کند

 نوع نشریه:   علمی

زبان: فارسی و انگلیسی

صاحب امتیاز: دانشگاه الزهراء(س)

وضعیت انتشار :چاپی و الکترونیکی

تناوب انتشار: فصلنامه

زبان نشریه: فارسی (چکیده کوتاه و مبسوط انگلیسی)

نوع داوری: داوری دو سو کور و حداقل 2 داور

روش منبع نویسی: APA ویرایش هفتم (2020)

متوسط زمان داوری مقالات: 4 ماه

هزینه ارسال مقاله: 1500000 ریال که بعد از تایید مقاله برای ارسال به داوری اخذ می‌شود.

هزینه چاپ مقاله: 1500000 ریال که بعد از پذیرش مقاله برای چاپ اخذ می‌شود.

نسبت مقالات پذیرش شده به کل مقالات واصله: 10 درصد

وبگاه: https://jontoe.alzahra.ac.ir

نشانی الکترونیکی:jontoe@alzahra.ac.ir

برای برقراری ارتباط با دفتر مجله  روزهای دوشنبه هر هفته ساعت 12-8 با شماره تلفن 85692051-021تماس حاصل فرمایید. در ضمن  از طریق ایمیل مجله jontoe@alzahra.ac.ir   امکان  پاسخگویی به سوالات شما بزرگواران وجود دارد. باتشکر/ دفتر مجله اندیشه‌های نوین تربیتی دانشگاه الزهراء(س)

 خط مشی دسترسی آزاد: این یک ژورنال با دسترسی آزاد است به این معنی که کلیه مطالب به صورت رایگان و بدون هزینه برای کاربر یا موسسه وی در دسترس است. کاربران مجاز به خواندن، بارگیری، کپی، توزیع، چاپ، جستجو، یا پیوند به متن های کامل مقالات هستند و یا از آن ها برای هر منظور قانونی دیگری استفاده می‌کنند‌، بدون اینکه اجازه قبلی از ناشر یا نویسنده را بپرسند. این مطابق با تعریف BOAI از دسترسی آزاد است.

  

 

«نکات مورد توجه» 

  • نویسندگان محترم  لطفاً قبل از ارسال مقاله به قسمت راهنمای نویسندگان مراجعه فرمایند. در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده، مقالات جهت ارزیابی به داوران ارسال نخواهد شد. نشریه از پذیرش مقالات خارج از اهداف مندرج در بخش اهداف و چشم ­انداز، خارج از فرمت تعریف‌­شده در راهنمای نویسندگان معذورست.

  •  نویسندگان محترم با توجه به الزامی شدن انتشار کد (ORCID) برای نشریات از طرف وزارتخانه، خواهشمند است در قسمت ارسال  مقاله،  فیلد کد (ORCID) را برای تمام نویسندگان و  یا حد اقل برای  نویسنده  اصلی تکمیل و سپس مقاله خود را  ارسال نمایید. برای ثبت نام و دریافت کد (ORCID)  اینجا را کلیک نمایید.

  • نویسندگان مقاله هنگام ثبت مقاله در سامانه ملزم به تکمیل تعهدنامه و کاربرگ تعارض منافع مندرج در بخش راهنمای نویسندگان هستند. 

  • خواهشمندم برای تنظیم چکیده مبسوط، به راهنمای تنظیم چکیده مبسوط مراجعه فرمایید.

  • هزینه چاپ مقاله در این نشریه، 3.000.000ریال است که 1.500.000 ریال، پیش از ارسال به داوری و  1.500.000 ریال پیش از پذیرش چاپ مقاله از نویسندگان دریافت می‌شود.

شماره جاری: دوره 17، شماره 1 - شماره پیاپی 59، بهار 1400 

ابر واژگان